top of page

FAQ

Doğal Soya Waxtan yapılan kokulu mumlar neden daha iyi bir seçenek?

Doğal Soya Wax, geleneksel mum balmumuna kıyasla birçok avantaj sağlar. Soya mumları çevre dostudur ve petrokimyasal ürünler içermezler. Ayrıca daha temiz yanarlar ve daha uzun süre dayanırlar.

El yapımı kokulu mumlarınızın üretiminde hangi malzemeleri kullanıyorsunuz?

Kokulu mumlarımızın üretiminde en kaliteli doğal malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler arasında, doğal soya balmumu, doğal esansiyel yağlar ve fitiller yer almaktadır. Tüm malzemelerimiz çevre dostudur ve insan sağlığına zararlı hiçbir kimyasal madde içermezler.

Kokulu mumlarınızın ambalajlama işlemi nasıl yapılıyor?

Kokulu mumlarımız el yapımı olduğu için her biri benzersizdir. Ambalajlama işlemimiz de el yapımıdır ve özenle yapılır. Mumlarımız, birçok farklı boyutta ve şekilde sunulur. Ambalajlama işlemimiz, müşterilerimize şık ve zarif bir ürün sunmak amacıyla özenle yapılır.

Kokulu mumlarınızın özellikle doğa ve evcil hayvan dostu olduğunu nasıl garanti ediyorsunuz?

Kokulu mumlarımızın tamamı doğal malzemelerden yapılmıştır ve hiçbir kimyasal madde içermezler. Soya balmumu, geleneksel mum balmumuna göre çevre dostudur ve petrokimyasal ürünler içermez. Tüm malzemelerimiz insan sağlığına zararlı değildir ve evcil hayvanlarımıza zarar vermeyecek şekilde formüle edilmiştir.

Sipariş verdikten sonra ürünüm kaç günde elime ulaşır?

Her ürünümüz sipariş üzerine yapıldığı için kokuların daha kalıcı olması adına bir gün hazırlanma süresi ve ortalama kargo ile 3 veya 4 günde elinizde olmasını planlıyoruz.

Size nasıl güvenebilirim? Ürünlerin doğal ve kaliteli olduğunu nasıl kanıtlarsınız?

Merhaba ürünlerimizi bir yıla yakın süredir birebir üretimini ve satışını yapmaktayız. Ürünlerimizi bizim size anlattıklarımızla değil de direk müşteri memnuniyetlerimize bakabilirsiniz. Bunlar ile alakalı sosyal medya ve e-ticaret sitelerimizden hepsini kontrol edebilirsiniz. Biz bu ürünlerimizde yapmak istediğimiz sadece satış üzerine değil. Ürenlerimizi müşterilerimiz aldıklarında, onları kullandıkları zaman o anki mutluluklarını düşünerek yapıyoruz ve ilk gün ki gibi işimizi devamlılık ve kararlılık ile yapmayı amaçlıyoruz.

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
  • Whatsapp
  • TikTok
  • Pinterest
  • Etsy
bottom of page